Karrier

PL/SQL-fejlesztő

A feladat:

  • részvétel az ország egyik vezető jegyértékesítő rendszerének megújításában
  • specifikáció alapján üzleti funkciók tervezése, implementálása, tesztelése
  • rendszer bevezetésében való aktív közreműködés
  • éles üzem támogatása adatbázis oldalon, kód továbbfejlesztése, kódoptimalizáció

Az ideális jelölt:

  • gyorsan és hatékonyan oldja meg a felmerülő problémákat
  • haladó szinten ismeri az Oracle SQL nyelvet
  • legalább 2 év PL/SQL-fejlesztői tapasztalatot szerzett
  • alaposan ismeri az Oracle-hez használatos fejlesztői eszközöket
  • felsőfokú informatikai végzettséggel rendelkezik

Előnyt jelent:

  • az Oracle adatbázisok hangolásában, teljesítménytesztelésében szerzett tapasztalat
  • a relációs adatbázisok tervezésében szerzett gyakorlat
  • a code review-tapasztalat
  • az angol nyelvtudás
  • az agilis módszertanban való jártasság

Amit ajánlunk:

  • izgalmas, kreatív feladatok
  • versenyképes jövedelem és juttatások
  • fiatalos, dinamikus csapatban való munkavégzés
  • modern belvárosi iroda

Jelentkezését várjuk az allas@jegymester.hu e-mail címen, szakmai önéletrajz csatolásával.

Az Ön böngészője elavult

Az oldal megfelelő működéséhez kérjük, frissítse azt, vagy használjon másikat! FRISSÍTÉS MOST